Aktualności

  Każdego dnia borykamy się z różnymi problemami. Jedne zmartwienia są małe i błahe, zaś inne potrafią spędzić sen z powiek. Warto zastanowić się, jak sobie z nimi poradzić? W zasobach Internetu można znaleźć wiele porad: wysiłek fizyczny, joga, kawałek ulubionej czekolady… Naszą propozycją jest spacer! Nic nie działa lepiej niż rozchodzenie problemów! Ta prosta […]

Języki obce w dzisiejszych czasach są nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Jak więc zorganizować sobie minimum 15-minutowe lekcje?

Czy nie wydaje Wam się czasem, że czas ucieka nam przez palce? Ledwie zaczniecie robić jedną rzecz, już należy zrobić następną. Wszystko spowodowane natłokiem obowiązków i pomysłów.

WALENTYNKOWY KONKURS KNOCK NOCKY

NAGRODA KID’S STAR DLA MARKI KNOCK NOCKY!

wtorek, 12 stycznia 2021r.

Dziecięca marka Knock Nocky z prestiżową nagrodą Kid’s Star!

Dzieci są naszym najcenniejszym skarbem. Chcemy, by posiadały tylko to, co najlepsze. W codziennym biegu często zapominamy jednak, że najważniejszym prezentem, jaki możemy im podarować, jest czas. Sprawdźcie, dlaczego wspólne chwile z pociechami są tak istotne oraz w jaki sposób wykorzystać je najlepiej. 

Urządzenia elektroniczne stanowią nieodłączny element dorastania współczesnych dzieci. Nowe technologie, choć pomagają w rozwoju najmłodszych, to w nadmiarze jednak mogą być dla nich szkodliwe. Co więc zrobić, by ograniczyć czas spędzany przez dzieci przed ekranami komputerów? 

  § 1. Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin („Regulamin”) określa warunki, zasady oraz czas trwania konkursu „Pomaluj swój wymarzony zegarek KnockNocky” („Konkurs”) na portalu społecznościowym facebook.com. ⦁ Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-12 lat, które na Facebooku reprezentują rodzice/ prawni opiekunowie będący użytkownikami serwisu facebook.com. ⦁ Organizatorem Konkursu („Organizator”) jest Grupa ZIBI S.A. z […]

Jesień to piękna pora roku, która otwiera przed nami drzwi do wielu nowych aktywności. Spacery po mieniącym się barwami lesie, zbieranie grzybów, tworzenie kolekcji z kasztanów – sposoby na jesienną nudę ciągną się bez końca! Sprawdźcie, jak najlepiej wykorzystać ten czas, by wzmocnić
więź z dzieckiem.

Jesienna pogoda bywa zdradliwa. Częste zmiany temperatur, obfite opady deszczu, duża wietrzność – warunki na zewnątrz, w połączeniu z sezonem grypowym, sprzyjają rozwojowi chorób. Jak zadbać więc o odporność dziecka i na co uważać podczas okresu przeziębień?