Poznaj naszych bohaterów

Spójrz na te kolorowe stworki. Jeszcze ich nie znasz? To Knock Nocky: Koti, Goldi, Dibi, Manio, Nenek i Tymi. Cała szóstka zaprasza Cię do pełnej przygód podróży po swojej krainie.

Knock Nocky
img 01

Koti

Zorganizowany i zabiegany

Koti to naprawdę super Knock Nock. Jest najbardziej zorganizowany ze wszystkich Knock Nocków i przez to ciągle zabiegany. Co oznacza, że czasu na zabawę ma najmniej, bo ma zawsze ważne sprawy. Zawsze jednak ma czas na to, aby wesprzeć kolegów w potrzebie. Choć czasem robi kwaśne miny to ma wielkie serduszko i za to kochają go wszystkie Knock Nocky.

img 02

Goldi

Technomaniak

Najnowsze technologie i gadżety Goldi ma w jednym palcu. Może nie wygląda na zbyt rozgarniętego Knock Nocka, ale uważajcie, bo to łebski koleżka. Często pomaga Maniowi przy konstruowaniu nowych wynalazków. Tak powstał gigantyczny, odrzutowy robot do obierania jabłek. Goldi, choć ma tylko jedno oko, ma doskonały wzrok. Potrafi wyśledzić osę z odległości kilometra. Knock Nocky przezywają go teleskop.

img 03

Dibi

Łasuch nad łasuchami

Pomyślmy przez chwile, kto jest łasy na przysmaki, ciągle węszy okazję do podjadania i szaleje na punkcie dżemów owocowych? - Dibi ! No jasne. Żaden inny Knock Nock nie odważyłby się ze sprytem sławnego misia z Yellowstone zwędzić czyjeś przysmaki.

img 04

Manio

Złota rączka

Manio potrafi naprawić wszystko, jest też wielkim wynalazcą. Bez trudu naprawił Goldiemu deskę, którą i tak jak na złość, Goldi wylądował w krzakach. Manio ciągle coś wymyśla np. długopis, który nie pisze, herbatę o smaku wody, czy chociażby wielkiego robota ninja do obierania jabłek.

img 05

Nenek

Energiczny sportowiec

To spoko koleżka. Śmiga na hulajnodze, bmx'ie, serfuje i sport to jego największa pasja. Kiedy Knock Nocky grają w piłkę, to Nenek zawsze gra w ataku. Chyba, że akurat jest w skateparku i wymyśla nowe triki. Przez to ma kłopoty, bo nie ma czasu na naukę i Knock Nocky pomagają mu przy lekcjach. Nenek marzy o tym, żeby zostać kierowcą rajdowym i po kryjomu sam składa super sportowe auto. Ciągle wierzy w to, że uda się to bez pomocy Mania, ale czy na pewno?

img 06

Tymi

Zawsze o czasie

AAAAAAAA!!! - Jeśli słyszysz krzyk, to musi być Tymi. Ma bzika na punkcie czasu i punktualności. Dlatego zawsze musi być pierwszy i wpada w Tymię gdy się spóźnia. Knock Nocky się z niego nabijają i często robią mu różne dowcipy, żeby tylko się spóźniał. Mają wielka uciechę jak widzą Tymia chodzącego w kółko ze zdenerwowania, który ciągle powtarza pod nosem „To nie do wiary”!

img 07

Elma

Nauczycielka muzyki i didżejka

Do-re-mi-fa-so-la-si-do! Śpiewać każdy może, ale najlepiej robi to Elma! Jest ulubioną nauczycielką muzyki. Gdy tylko zaczyna wydobywać z siebie głos, z jej ust wylatują kolorowe nutki. Zaraża pasją do dźwięków – nie tylko tych pochodzących z tradycyjnych instrumentów takich jak gitara, flet, czy skrzypce. Elmę fascynuje również muzyka elektroniczna! Dlatego, kiedy mieszkańcy Krainy Serca Czasu organizują imprezę urodzinową, to właśnie Elma jest didżejką. Puszcza takie hity, że nawet łasuch Dibi zapomina o jedzeniu tortu i szaleje na parkiecie.

Zabawa z Knock Nock’ami

Knock - Nocky to bardzo rozrywkowe stworki. Zobacz, jakie gry i zabawy przygotowały dla Ciebie.

Przejdź do strefy zabawy!

Zobacz więcej

Wejdź do krainy Knock Nocków

Zobacz więcej